Moodulmaja Modern Modular Type M 27

27 M²

Ehitusalune pind

20,1 M²

Põranda pind

9 M

Laius

3,3 M

Kõrgus

3 M

Sügavus

Aastaringseks kasutamiseks mõeldud energiatõhus moodulmaja. Saadaval nii täislahendusena, kui väljast valmis karbina. Täislahenduse komplektis: wc, köögimööbel koos tehnikaga (õhupuhasti, pliit, külmkapp), reguleeritavad led valgustid, põrandaküte ja/või õhk-õhk küte jne.

Lõime Modern Modular moodulmajade sarja, et pakkuda väikemaja mis oleks suur samm edasi aiamajadest, kuid ei jääks sammugi maha elumajadest. Moodulmajad on mõeldud aastaringseks energiatõhusaks kasutamiseks. Küttena on võimalik valida nii põrandakütet kui õhk-õhk lahendust või neid hoopis omavahel kombineerida. Soovi korral saab lisada kamina. Moodulis on kõik elumaja mugavused: köök koos tehnikaga, wc, boiler, dušš, reguleeritavad led valgustused jne. Täpselt selliselt nagu üks tänapäevane kõikide mugavustega elumaja, kuid väiksemal pinnal. Selleks, et kõik vajalik väiksemale pinnale ära mahutada, oleme kogu mooduli ruumiplaneeringu ning tehnilised lahendused peensusteni läbi mõelnud. Kõigest eelnevast tulenevalt sobivad meie moodulmajad nii suure elumaja asenduseks kui ka puhkusemajaks.

NB! Moodulmaja paigaldamiseks ei ole vaja ehitusluba, kuid kohalikus omavalitsuses on vaja vormistada ehitusteatist. Ehitusteatise vormistamisega saame abiks olla. Soovi korral võite ise ehitusteatise kohalikus omavalitsuses vormistada – sellisel juhul väljastame Teile vajalikud projektid ja joonised.

Ehitusalune pind – 27m²
Põranda pind – 20,1m²
Laius – 9m
Kõrgus – 3,3m
Sügavus – 3m
Tubasid – 2
Lae kõrgus – 3m
Katuse tüüp – viilkatus
Saun (valikuline)
Vannituba/WC

Täiendav informatsioon

Vaata hinda ja loo endale sobiv moodulmaja

Muuda värvi, vali sisemus ning kujunda oma hind.

Küsi hinnapakkumist

Täiendava informatsiooni või hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust.