Kontakt

Ogaplaatfermid

FERMITEHAS
Sepa tee 7, Pinska küla

Müük ja tootmine:
Leho Lepalo

+372 5368 1741
ferm@pinska.ee

Sae- ja höövelmaterjal

PUITMATERJALI TOOTMINE-LADU
Sepa tee 7, Pinska küla

Värvitud voodrilaua, sae- ja höövelmaterjali müük:
Tõnis Volt
+372 504 5132
voodrilaud@pinska.ee

Liimpuit

LIIMPUIDUTEHAS
Mäeltküla, Viljandi maakond

Müük (Eesti, Rootsi, Norra, Taani):
Helen Heinsoo
+372 521 4822
liimpuit@pinska.ee

Müük (Soome):
Peeter-E. Karma
+372 517 3956
peeter@pinska.ee

Müük (Kesk-Euroopa):
Rait Ehaste
+372 517 6649
rait.ehaste@pinska.ee

Juhtkond

Juhatuse liige
Marko Pukk
+372 501 8006
marko@pinska.ee

Juhatuse liige
Andrus Vender
+372 5810 9840
andrus@pinska.ee

Elementmajad

MAJATEHAS
Raua 10, Viljandi linn, Viljandimaa

TALLINNA KONTOR
Mustamäe tee 54, Tallinn

Müük:
Rünno Maksimov
+372 5696 2732
info@pinska.ee

Eelarvestus:
Aleksander Kukka
tootmine@pinska.ee

Tootmine:
Tõnis Aasav
element@pinska.ee

Raamatupidamine


Pinska OÜ

Reg. nr. 11855153
Sepa tee 7
Pinska küla
Viljandi vald
71066 Viljandimaa
info@pinska.ee

 

Kontor Tallinnas:
Mustamäe tee 54 (kolmas korrus)
10621 Tallinn

Saada teade