Kontakt

Ogaplaatfermid

FERMITEHAS
Sepa tee 7, Pinska küla

Müük ja tootmine:
Leho Lepalo

+372 53681741
ferm@pinska.ee

Sae- ja höövelmaterjal

PUITMATERJALI TOOTMINE-LADU
Sepa tee 7, Pinska küla

Värvitud voodrilaua, sae- ja höövelmaterjali müük:
Tõnis Volt
+372 504 5132
voodrilaud@pinska.ee

Sae- ja höövelmaterjali tootmine:
Mait Toomsalu
+372 56643938
mait.toomsalu@pinska.ee

Liimpuit

LIIMPUIDUTEHAS
Mäeltküla, Viljandi maakond

Müük:
Marek Susi

+372 5564 2235
liimpuit@pinska.ee

Tootmine:
Ilmar Hendrikson
+372 56 89 48 64
ilmar@pinska.ee

Lauri Nälk
+372 5800 3610
lauri@pinska.ee

Raamatupidamine

Juhtkond

Juhatuse liige
Marko Pukk
+372 501 8006
marko@pinska.ee

Juhatuse liige
Andrus Vender
+372 5810 9840
andrus@pinska.ee

Elementmajad

MAJATEHAS
Raua 10, Viljandi linn, Viljandimaa

Müük:
Viljar Hiienõmm
+372 566 566 00
info@pinska.ee

Eelarvestus:
Aleksander Kukka
+372 56 82 42 85
tootmine@pinska.ee

Tootmine:
Tõnis Aasav
+372 5624 0331
element@pinska.ee

Projektijuht:
Aare Roosalu
+372 533 41 777
aare@pinska.ee


Pinska OÜ

Reg. nr. 11855153
Sepa tee 7
Pinska küla
Viljandi vald
71066 Viljandimaa
info@pinska.ee

 

Kontor Tallinnas:
Mustamäe tee 54 (kolmas korrus)
10621 Tallinn

Saada teade