Uudised

Maja tellijale köögimööbel tasuta!

ERIOLUKORRA PAKKUMINE!
MAJA TELLIJALE KÖÖGIMÖÖBEL TASUTA!

 

Kingime maja tellijale 5000 EUR väärtuses köögimööblit pealekauba!

 Kampaaniatingimused:

  1. Pinska OÜ/Pinskom Eesti OÜ ühine „Eriolukorra eripakkumine“ kehtib alates 06.04.2020 ning kestab kuni eriolukorra lõppemiseni Eesti Vabariigis.
  2. Kampaanias osalemiseks tuleb kliendil Pinska OÜ/Pinskom Eesti OÜlt tellida „võtmed kätte“ valmiduses eramu. Eramu tellimine tähendab „Eriolukorra eripakkumise“ kampaania kontekstis kliendi ja Pinska OÜ/Pinskom Eesti OÜ vahel sõlmitud eellepingut, lepingut või kirjalikku kokkulepet kliendile eramu projekteerimiseks, tootmiseks ja ehitamiseks Eesti Vabariigi territooriumil.
  3. Pinska OÜ/Pinskom Eesti OÜ kohustuvad „Eriolukorra eripakkumine“ kehtivusperioodil eramu tellijale tasuma 5000.00 EUR (sisaldab käibemaksu) tellija valitavast köögimööbli hinnast mööbli tarnijale või tootjale.

 

Eramu tellimine on protsess, mis sõltuvalt omavalitsusest võib võtta mitmeid kuid ja sisaldab endas järgmisi (kuid mitte ainult) etappe:

  • Eramu eelprojekti koostamine kliendi ja Pinska OÜ/Pinskom Eesti OÜ arhitekti vahelises koostöös, selle kooskõlastamine kohaliku omavalitsusega.
  • Eramu põhiprojekti moodustamine, kus arhitekt ja ehitaja koostöös kliendiga lepivad kokku arhitektuurilised ja tehnilised lahendused ning lepitakse kokku lõplik ehitusmaksumus.
  • Ehitusloa taotlemine kliendi ja Pinska OÜ/Pinskom Eesti OÜ koostöös.
  • Eramu ja selle osade projekteerimine tööprojekti valmiduses, eramu osade tootmine ja ehitus kokkulepitud ajagraafiku alusel ning tingimustel.

 

VÕTA ÜHENDUST JUBA TÄNA!