Moodulmaja Modern Modular Type M 30

Moodulmaja video vaatamiseks klõpsake siia!

Aastaringseks kasutamiseks mõeldud energiatõhus moodulmaja.

Saadaval nii täislahendusena, kui väljast valmis karbina.

Ehitusalune pind: 30 m2

Põranda pind: 22,7 m2

Täislahenduse komplektis: wc, köögimööbel koos tehnikaga(õhupuhasti, pliit, külmkapp), reguleeritavad led valgustid, põrandaküte ja/või õhk-õhk küte jne. Täpsema kirjelduse lugemiseks klõpsake siia!

NB! Moodulmaja paigaldamiseks ei ole vaja ehitusluba, kuid kohalikus omavalitsuses on vaja vormistada ehitusteatist. Ehitusteateise vormistamisega saame abiks olla. Soovi korral võite ise ehitusteatise kohalikus omavalistuses vormistada – sellisel juhul väljastame Teile vajalikud projektid ja joonised.

Joonised:

Moodulmaja Modern Modular Type M 30 korruse plaan ja lõige

 

Saada päring
Kategooria:

Kirjeldus

Modern Modular moodulmajade sari

Lõime Modern Modular moodulmajade sarja, et pakkuda väikemaja mis oleks suur samm edasi aiamajadest, kuid ei jääks sammugi maha elumajadest. Moodulidmajad on mõeldud aastaringseks energiatõhusaks kasutamiseks. Küttena on võimalik valida nii põrandakütet kui õhk-õhk lahendust või neid hoopis omavahel kombineerida. Soovi korral saab lisada kamina. Moodulis on kõik elumaja mugavused: köök koos tehnikaga, wc, boiler, dušš, reguleeritavad led valgustused jne. Täpselt selliselt nagu üks tänapäevane kõikide mugavustega elumaja, kuid väiksemal pinnal. Selleks, et kõik vajalik väiksemale pinnale ära mahutada, oleme kogu mooduli ruumiplaneeringu ning tehnilised lahendused peensusteni läbi mõelnud. Kõigest eelnevast tulenevalt sobivad meie moodulmajad nii suure elumaja asenduseks kui ka puhkusemajaks.