Fermide paigaldus

TELLIDES FERMIDE PAIGALDUSE, PAKUME KATUSE EHITAMISEKS SAEMATERJALE KUNI 15% SOODSAMALT!

  • PAKUME TEENUST ALATES FERMIDE TÕSTEST KUNI VALMISKATUSE VÄLJA EHITAMISENI

  • SÄÄSTA AEGA JA RAHA TERVIKLAHENDUSEGA

  • KOGU EHITUSPROTSESS JA GARANTII ÜHEST KOHAST

  • TASUTA TRANSPORT FERMIDE JA PAIGALDUSE TELLIJALE!

VÕTAD KATUSEFERMID JA PAIGALDUSE PINSKAST, SIIS TRANSPORT ON SINU JAOKS TASUTA!

 

katusefermi transport

Kui tellid katusefermid ja paigalduse Pinskast, siis on transport ehitusobjektile tasuta. Samuti saame komplekteerida katuse ehitamiseks kõik vajalikud saematerjalid (roovituse, distantsliistud, tuulekastilauad, värvitud voodrilauad jms.) sama auto peale, mistõttu tuleb katuse lõpphind Sinu jaoks juba soodsam, sest hoiad kokku transpordikulude pealt.

Kulutad vähem aega asjadele, milles Sa ei pruugi olla kõige osavam – jäta see meie hooleks. Juhul kui vajad ainult fermide paigaldamist, siis saame pakkuda saematerjale kuni 15% soodsamalt.

KÜSI FERMI PAIGALDAMISE HINDA!

LIHTSAM ASJAAJAMINE SÄÄSTAB OLULISELT SINU RAHA

 

Majaomanik, kes plaanib püstitada katust, peab tellima erinevad tööjärgud mitmelt ettevõtelt. Tellija peab eraldi tellima kraana ning leidma ehitajad, kes kinnitavad katusefermid müürilati külge. Praktika näitab, et kui tööprotsessis on palju osapooli, siis paratamatult tekivad kusagil pudelikaelad, mistõttu kogu katuseehitamine venib ajaliselt pikemaks ja kallimaks.

Tellides meilt terviklaheduse, võtame katuseehituse üle peale müüride valmimist ja te ei pea muretsema edasise katuse valmimise pärast.

Eraldi teenusena pakume müürivöö ülemõõtmist ning müürilati kinnitamist müürivöö külge, mis võimaldab vältida kulukaid vigu näiteks, et hoone mõõdud ei ole olnud korrektsed – siis tuleb tellida lisaferme ning uuesti tellida kraana jne.

ogaplaatfermi kinnitamine müürilati külge

KÕIK ÜHEST KOHAST VÕTTES SÄÄSTAB OLULISELT SINU AEGA

 

fermi paigaldamise hind
  • Väheneb aeg erinevate tööetappide koordineerimisele;
  • Paneme kaasa õigetes kogustes kinnistusvahendid ja saematerjalid, mistõttu pead vähem ise sõitma ehituspoodidesse neid otsima;
  • Pinska on sertifiseeritud katusefermide tootja ning tellides terviklahenduse vormistame katusele passi, mis sisaldab kõiki vajalike dokumente hilisemal kasutusloa taotlemisel;
  • Kui tekivad ehitusobjektil probleemid või pudelikaelad, siis probleemide lahendus, kommunikatsioon ning garantiid on kõik ühes kohas, mis oluliselt lihtsustab ning säästab asjaajamist.

KÜSI FERMI PAIGALDAMISE HINDA!

TEHTUD ÜLE 50 KATUSEFERMI PAIGALDAMISE ÜLE EESTI

fermide paigaldus
katuse fermide paigaldamine
fermide paigaldus hind
ogaplaatfermide paigaldamine juhend
katusesarikate paigaldamine
puidust fermide tõstmis- ja paigaldamisteenus

VÕTA JULGELT ÜHENDUST!